11 вересня – спеціально організована сесія ЄВІ

Для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ успішно зареєструвався у містах Вінниця, Житомир, Хмельницький – 1701 учасник.

Якщо вступник отримав екзаменаційний листок, однак не сплатив коштів за участь у спеціальній сесії ЄВІ,  –  реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним.

Пропонуємо актуальні дані щодо кількості зареєстрованих осіб у кожному регіоні.

РегіонКількість зареєстрованих учасників
Англійська моваФранцузька моваНімецька моваІспанська мова
м.Вінниця8102381
м.Житомир4682381
м.Хмельницький296441

Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться 11 вересня 2021 року.

У запрошенні-перепустці буде зазначено адресу пункту тестування, де учасник складатиме ЄВІ, та час початку іспиту. Зареєстровані учасники спеціальної сесії ЄВІ з 27 серпня 2021 року  зможуть самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустки зі своїх кабінетів учасника ЄВІ/ЄФВВ.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за умови пред’явлення:

  • оригіналу екзаменаційного листка;
  • оригіналу документа, що посвідчує особу;
  • запрошення-перепустки.

У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Всі учасники зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу до пунктів тестування, так і протягом усього періоду оцінювання: вони мають перебувати в масках або респіраторах, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.