Завершення ЗНО-2021

Колектив Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти висловлює щиру подяку за сприяння в проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань усім залученим до проведення ЗНО працівникам Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей!
З вашою допомогою було організовано та успішно проведено ЗНО в трьох областях! До процесу організації та проведення долучалося чимало працівників закладів освіти, медичних установ, поліції охорони, обласних вузлів спеціального зв’язку.
Низький уклін медичним працівникам, які якісно, вчасно та належним чином виконували свої обов’язки в пунктах тестування, слідкуючи за станом здоров’я всіх учасників та залучених до роботи педагогічних працівників.
Чималих зусиль і наснаги докладено відповідальними та помічниками відповідальних за пункти проведення ЗНО, які завчасно готували заклади освіти до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробувань.
Щиро вдячні за плідну, титанічну працю, витримку, професіоналізм! Пункти до проведення тестування було підготовлено на найвищому рівні, цим завдячуємо кожному з вас. Неабияка відповідальність покладена була на плечі старших інструкторів, інструкторів та чергових, які брали участь у безпосередньому процесі проведення ЗНО, вступних випробувань в пунктах тестування.
Велика подяка працівникам обласних вузлів спеціального зв’язку за вчасну доставку матеріалів ЗНО та працівникам поліції охорони за виконання обов’язків на високу професійному рівні.
Ми відчували підтримку з боку управлінь з питань енергетики (особливо під час проведення ЗНО з іноземних мов), управлінь транспорту, поліції, засобів масової інформації і, звичайно, громадськості.
Дякуємо вам за віддані сили, професіоналізм, старанність та сумлінність виконання обов’язків. Не відбулося б проведення ЗНО й без уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти. Завдяки вашим злагодженим діям, блискавичній реакції та вирішенню будь-яких нестандартних ситуацій, у регіоні успішно проведено чергову сесію ЗНО!
Усім учасникам ЗНО бажаємо вдалого вступу до омріяних закладів вищої освіти!
Літо надихає на відпочинок, а отже, радійте кожній миті життя та насолоджуйтеся ним!
Зичимо чудового відпочинку, неймовірних вражень, нереально крутих емоцій, величезного заряду життєвої енергії. І до наступних зустрічей!!!! З повагою колектив ВРЦОЯО!