СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ. ПЕРЕБІГ РЕЄСТРАЦІЇ СТАНОМ НА 25 СІЧНЯ

Станом на 09.00  25 січня 2024 року 1355 учителів початкових класів, 615 учителів української мови та літератури, 562 вчителі математики, а також 487 учителів історії та громадянських дисциплін уже сформували реєстраційні картки-заяви.

Увага! Процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомогою спеціального сервісу, а передбачає надсилання комплекту документів на адресу, зазначену в Контрольно-інформаційному листі. 

Зауважуємо: станом на сьогодні вичерпано граничну кількість сформованих карток-заяв для проходження сертифікації:

учителями початкових класів  —  у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Львівській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях;

учителями української мови та літератури — у Вінницькій, Закарпатській, Сумській областях

учителями історії та громадянських дисциплін — у м. Києві, Вінницькій, Волинській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях

Представляємо актуальні дані щодо кількості осіб, які сформували реєстраційні картки-заяви в кожному регіоні.


Упродовж 26–30 січня триватиме додатковий етап реєстрації, під час якого подати заяви зможуть усі охочі з числа осіб, які мають право брати участь у сертифікації педагогічних працівників 2024 року, однак за умови, що реєстраційні картки для певної категорії учасників ще будуть доступними для формування.

Докладніше про реєстрацію – за посиланням.