СЬОГОДНІ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) наша держава відзначає День Соборності. 

105 років тому українство, розділене до того тривалий час кордонами, сказало «так» соборному буттю в нашому спільному споконвічному домі. Після того на долю нашого народу випало ще чимало випробувань, але повсякчас ми доводили свою єдність. 

І в нинішній страшній війні проти російського агресора ми щодня підтверджуємо свою згуртованість і прагнення жити у власній державі, яка сама визначає своє майбутнє. І це бачить і підтримує весь цивілізований світ, а ворогам ми доводимо це силою. А сила наша — в єдності!

У цей день згадуймо уроки минулого й згуртовано працюймо заради вільного майбутнього — як на полі бою, так і в тилу. Адже коли ми, представники різних регіонів, у серці носимо Україну, разом працюємо задля неї, боремося з ворогами, створюємо знакове і важливе, ми наближаємо нашу спільну мету — незалежну, демократичну і соборну Україну.

Єднаймося! Наша єдність —  наша зброя!