Результати ЄВІ – в “кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ”

Сьогодні, 10 липня,  на інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено результати єдиного вступного іспиту з іноземних мов за шкалою 100–200. Учасники зможуть також завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей.

Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) можна в розділі «ЄФВВ/ЄВІ. Учаснику вступних випробувань», обравши відповідний предмет.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до методики переведення тестових балів у бали за шкалою 100-200 результат обраховують для кожного учасника тестування, який подолав поріг «склав/не склав», при цьому враховують його/її рейтингове місце, а також відсоток набраних балів. Відповідно шкали переведення залежать від результатів оцінювання учасників поточного року.

Розподіл учасників вступних випробувань 2021 року за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100 – 200 балів наведено в розділі «Звіти/дані. Статистичні дані».

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату вступник може упродовж трьох календарних днів від дня офіційного оголошення результатів, враховуючи день оголошення, подати власноруч написану апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти. Докладніше про процедуру подання апеляції – в розділі «Апеляції».

Нагадаємо: 9 липня на спільному засіданні члени предметних фахових комісій з усіх іноземних мов після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту, що відповідає 12 тестовим балам.