Пробне ЗНО: спливає час для оплати коштів

25 січня – останній день для оплати коштів за участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Реєстрацію для участі в пробному ЗНО вважають завершеною після того, як учасники, які заповнили реєстраційну форму на сайті регіонального центру, роздрукували квитанцію та сплатили послугу в будь-якій банківській установі України або ж здійснили оплату онлайн в особистому кабінеті. Зарахування коштів на рахунок регіонального центру потрібно перевірити за 5 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО.

Нагадуємо, пробне ЗНО відбудеться 19 березня з української мови, української мови і літератури, 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Для всіх зареєстрованих учасників Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей запрошення для участі в пробному ЗНО буде розміщено до 10 березня в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО, що на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.