PISA-2018: УКРАЇНА В ЦЕНТРІ УВАГИ. РЕЗЮМЕ ДОСЛІДЖЕНЬ

05 грудня об 11:00 в Києві широкій громадськості буде представлено Національний звіт за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022. 

Нині команда PISA в Україні, сформована провідними аналітиками Українського центру оцінювання якості освіти, завершує підготовлення Національного звіту за результатами циклу PISA 2022 року. Цей документ буде оприлюднено в м. Києві 05 грудня одночасно з Міжнародним звітом, презентація якого проходитиме в м. Парижі. 

Водночас команда PISA підбиває підсумки дослідження даних попереднього циклу, основний етап якого було проведено 2018 року, пропонуючи вашій увазі дайджест «PISA-2018: резюме досліджень 2023 року». У цьому матеріалі узагальнено представлено основні висновки за проблематикою, актуалізованою впродовж 2023 року в мінізвітах «PISA-2018: Україна в центрі уваги». Докладніше кожну тему розкрито в повній добірці відповідних мінізвітів.

Сподіваємося, що цінні дані за підсумками циклу PISA 2018 року, представлені як у Національному звіті, так і мінізвітах серії «PISA-2018: Україна в центрі уваги», були в пригоді всім, хто зацікавлений у підвищенні якості вітчизняної освіти. Тому після оприлюднення Національного звіту за результатами PISA-2022 Український центр планує продовжити практику публікування тематичних мінізвітів, покликаних зосереджувати увагу на значущих аспектах ситуації у сфері загальної середньої освіти в Україні станом на 2022 рік — рік, коли, попри всі драматичні випробування, спричинені спочатку пандемією COVID-19, а надалі — широкомасштабною агресією росії проти нашої країни, вітчизняна система освіти вистояла й продовжила виконувати свою державотворчу місію.