Не встигли оплатити послугу з проведення спецсесії ЄВІ? Ця інформація для вас

У зв’язку з поширенням COVID-19 в Україні, а також через непоінформованість потенційних учасників оцінювання про специфіку реєстрації для участі в  спецсесії ЄВІ значна кількість охочих не змогла вчасно оплатити свою участь в іспитуванні.

Ураховуючи це, було ухвалено рішення дозволити особам, які успішно пройшли перший етап реєстрації (мають екзаменаційні листки), її завершити – оплатити послугу.

Якщо бажаєте взяти участь у спецсесії ЄВІ, однак ще не встигли здійснити оплати, можете це зробити протягом 21‒26 серпня включно.

Щоб платежі були вчасно опрацьовані, просимо дотримуватися такого алгоритму:

  1. Зайдіть у свій Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ (логін і PIN-код для цього знайдете у своєму екзаменаційному листку).
  2. Роздрукуйте квитанцію.

НЕ використовуйте квитанцій інших осіб, у них містяться особисті дані – прізвище, ім’я, по батькові, номер екзаменаційного листка. Якщо скористаєтеся чужим документом для оплати, ми не зможемо Вас ідентифікувати і Вас не буде зареєстровано для складання іспиту.

  1. Оплатіть послугу.

Просимо оплачувати послугу безпосередньо в касі банку або за допомогою банківського термінала самообслуговування чи інтернет-банкінгу з огляду на те, що це найшвидші способи перерахунку коштів. У разі використання інших способів оплати, на жаль, можлива ситуація, коли Ваш платіж не буде отриманий  вчасно і, відповідно, Ви не зможете взяти участі в оцінюванні.

НАГОЛОШУЄМО: уважно перевіряйте реквізити під час здійснення платежу, а саме: отримувача, код отримувача, рахунок отримувача та призначення платежу (якщо призначення зазначено неправильно, то платіж зарахувати не вдасться).

Якщо до 26 серпня Ви успішно здійсните оплату, Вас буде зареєстровано для участі в іспитуванні. Запрошення-перепустку Ви отримаєте до 2 вересня.