ЄФВВ: РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТІВ З ТРЬОХ ПРЕДМЕТІВ УЖЕ В КАБІНЕТАХ ВСТУПНИКІВ

Добігає кінця основна сесія магістерських вступних випробувань, зокрема вступники в межах єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) уже пройшли тестування з п’яти предметів.

Відсьогодні в персональних кабінетах учасників ЄФВВ, які брали участь у тестуваннях з управління й адміністрування, права та міжнародного права, а також із політології та міжнародних відносин, розміщено результати. 

За таблицею переведення тестових балів ЄФВВ, яку затвердило Міністерство освіти і науки України, результати учасників визначено за шкалою 100–200. Для отримання результату за цією шкалою вступнику необхідно було набрати щонайменше 35 тестових балів. Тобто ті учасники, які виконали правильно лише 34 або менше тестових завдань, уважаються такими, що не подолали мінімально допустимий поріг, а отже, не отримають результату за шкалою 100–200 балів.

Нагадаємо: предметні тести ЄФВВ було підготовлено робочими групами, координацією діяльності яких, відповідно до Порядку організації та проведення вступних випробувань для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, опікується Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти. Тож у разі виникнення запитань щодо особливостей цих тестів варто звертатися до фахівців відповідної установи.

Зауважимо, що основна сесія магістерських вступних випробувань триватиме до 21 липня. Інформацію про результати інших предметних тестів ЄФВВ за шкалою 100–200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників тестування й передано до ЄДЕБО до 25 липня 2023 року.