ЄФВВ: РЕЗУЛЬТАТИ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ В КАБІНЕТАХ ВСТУПНИКІВ

Основну сесію єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ), у межах якого цьогоріч уперше проводилися тестування із шести предметів, успішно завершено.  

Результати основної сесії ЄФВВ тих учасників, які брали участь у тестуваннях з управління й адміністрування, права та міжнародного права, а також із політології та міжнародних відносин, було оприлюднено раніше. Відсьогодні ж свої результати мають учасники основної сесії ЄФВВ з обліку та фінансів, економіки та міжнародної економіки, а також із психології та соціології.

Індивідуальні результати розміщено в кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури і передано до ЄДЕБО. За таблицею переведення тестових балів ЄФВВ, яку затвердило Міністерство освіти і науки України, результати визначено за шкалою 100–200. Для отримання результату за цією шкалою вступнику необхідно було набрати щонайменше 35 тестових балів

Зауважимо, що додаткова сесія магістерських вступних випробувань триватиме з 03 до 16 серпня. Інформацію про дату, час і місце проведення тестування буде розміщено  в кабінетах учасників до 31 липня 2023 року.