Як взяти участь у додатковій сесії МКТ/МТНК

Вступники, яких було зареєстровано для проходження МКТ/МТНК, але які з поважних причин не змогли взяти участі в основній сесії магістерського випробування, матимуть змогу пройти тестування під час додаткової сесії.

Для цього вони мають до 26 серпня включно надіслати заяву щодо участі в додатковій сесії на електронну пошту того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території якого розміщено заклад освіти, який зареєстрував вступника на основну сесію. Зверніть увагу на те, що в заяві обов’язково потрібно вказати місто, у якому вступник хотів би пройти МКТ/МТНК.  

На інформаційних сторінках учасників, яким надано можливість узяти участь у додатковій сесії МКТ/МТНК, «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури»  до 3 вересня буде розміщено запрошення для участі в додатковій сесії. Тестування буде проведено протягом 7–10 вересня.

З огляду на те, що частина вступників не встигла зареєструватися для проходження магістерських випробувань, Міністерство освіти і науки України наразі розглядає можливість спеціального періоду реєстрації у вересні.