“І КОЖЕН ФІНІШ — ЦЕ, ПО СУТІ, СТАРТ”: НАША КОМАНДА ПЛАНУЄ РОБОТУ НА 2024 РІК

17–19 жовтня на Вінниччині відбулася триденна нарада керівного складу та фахівців Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти «Підсумки проведення освітніх оцінювань у 2023 році, перспективи 2024 року».

Щойно завершилися масові тестування 2023 року, зокрема вступні випробування НМТ та ЄВІ / ЄФВВ, Український та регіональні центри оцінювання якості освіти розпочали підготовку до проведення зовнішніх оцінювань 2024 року, серед яких і згадані вступні випробування, і незалежне тестування в межах сертифікації вчителів, і основний етап загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти (ЗЗМЯПО) та пілотний етап міжнародного дослідження якості освіти PISA. 

Підбиваючи проміжні результати роботи за 2023 рік, учасники наради говорили про перемоги та здобутки, але передусім аналізували виклики й труднощі під час проведення тестувань. У тому, що питань для обговорення й дискутування було чимало, переконують наведені статистичні дані, які відбивають масштаби зреалізованого командою Українського і регіональних центрів протягом 2022 та 2023 років у надскладних умовах воєнного часу.

Окреслюючи плани на наступний рік, учасники наради виокремили те, над чим вже зараз варто якнайктивніше працювати, щоб забезпечити безперебійне й ефективне функціювання системи зовнішніх оцінювань — системи, довіра до якої в суспільстві є й має бути забезпечена в майбутньому. Зокрема на цьому наголошували заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Івасюк та директор департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА Володимир Буняк, які завітали на зустріч з представниками УЦОЯО.

Натхненні триденним конструктивним обговоренням, ідеями слушних рішень, ми переконані, що завдяки командній роботі та скоординованій взаємодії з усіма зацікавленими суб’єктами зможемо наступного року реалізувати все заплановане. 

Дякуємо всім, хто в нас вірить і підтримує! 

Та найперше дякуємо нашим захисникам і захисницям, які дають нам змогу робити свою справу! 

Ми переможемо!