1622 вчителя початкових класів взяли участь у незалежному тестуванні

27 лютого 1622 вчителя виконували завдання незалежного тестування.

Учасникам було запропоновано завдання на оцінювання їхніх предметних компетентностей, а також на визначення їх обізнаності в сучасних і традиційних методах та прийомах навчання, організації безпечного й комфортного середовища, плануванні освітнього процесу.

Не пізніше 17 березня  результати незалежного тестування та інформацію про допущення чи недопущення учасника/учасниці до наступного етапу буде розміщено в кабінетах учасників сертифікації.

Сертифікацією передбачено три  види оцінювання: незалежне тестування, самооцінювання педагогічної майстерності, вивчення практичного досвіду. До кожного наступного етапу допускатимуть тих учасників, які успішно пройшли попередній.

Учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, протягом трьох років отримуватимуть щомісячну доплату в розмірі 20 % посадового окладу. Успішне проходження сертифікації буде зараховано як проходження чергової (позачергової) атестації педагогічним працівником із присвоєнням йому наступної категорії або підтвердженням наявної вищої категорії.