Вступні до магістратури ー 2023: перебіг реєстрації

Для вступу на всі магістерські програми, як завжди, потрібно буде скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ). Однак цьогоріч він міститиме два блоки: іноземна мова і тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК).

Наразі, станом на 22 травня, до приймальних комісій закладів вищої освіти звернулася й отримала екзаменаційні листки  майже 41 тисяча потенційних учасників. Бажання складати ЄВІ  в пунктах тестування, які будуть створені в Україні, виявили 39 303 особи, а за кордоном ー 1 426. Нагадаємо, що пункти тестування для проведення єдиного вступного іспиту під час основної сесії  за кордоном буде створено в 9 країнах, однак наразі вичерпано квоти в Берліні, Братиславі, Валенсії, Варшаві, Лейпцигу і Празі. 

Водночас ті, хто планує вступати на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини», окрім ЄВІ, мають пройти ще й єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Тож в заяві-анкеті вони також вказували спрямування предметного тестування, з якого бажали пройти ЄФВВ.

Спрямування предметного тестуванняКількість зареєстрованих
Право та міжнародне право6149
Управління та адміністрування5118
Облік та фінанси2609
Економіка та міжнародна економіка2138
Психологія та соціологія1987
Політологія та міжнародні відносини795

Зауважимо, що неможливо вибрати більше двох предметних тестів ЄФВВ.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Нагадаємо: раніше ми повідомляли, за яким алгоритмом  слід діяти під час реєстрації для участі у вступних випробуваннях до магістратури та які вступні магістерські випробування треба вказувати в реєстраційній картці-заяві.

Більше інформації про вступні до магістратури ー за посиланням.