Вступні до магістратури – 2023: перебіг реєстрації

Для вступу на всі магістерські програми потрібно буде скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ). Зауважте, що на відміну від попередніх років цьогоріч він міститиме два блоки: іноземна мова і тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК).

Наразі, станом на 16 травня, до приймальних комісій закладів вищої освіти звернулися й отримали екзаменаційні листки  майже 24 тисячі потенційних учасників. Бажання складати ЄВІ  в пунктах тестування, які будуть створені в Україні, виявила 22 878 осіб, а за кордоном ー 925. 

Водночас ті, хто планує вступати на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини», окрім ЄВІ, мають пройти ще й єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Тож в заяві-анкеті вони також вказували спрямування предметного тестуванння, з якого бажали пройти ЄФВВ.

Спрямування предметного тестуванняКількість зареєстрованих
Право та міжнародне право3952
Управління та адміністрування2891
Облік та фінанси1494
Економіка та міжнародна економіка1250
Психологія та соціологія1123
Політологія та міжнародні відносини385

Зауважимо, що неможливо вибрати більше двох предметних тестів ЄФВВ.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Нагадаємо: раніше ми повідомляли, за яким алгоритмом  слід діяти під час реєстрації для участі у вступних випробуваннях до магістратури та які вступні магістерські випробування треба вказувати в реєстраційній картці-заяві.

Більше інформації про вступні до магістратури ー за посиланням.