ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ НМТ: ЯК І ДЕ ДІЗНАТИСЯ РЕЗУЛЬТАТИ

Більшість вступників уже пройшла національний мультипредметний тест. Одразу після тестування учасники НМТ бачили на екранах моніторів, скільки набрали тестових балів, тож могли визначити свої результати за шкалою 100–200 балів, самостійно попрацювавши з відповідними таблицями.

Однак для подання документів до закладів вищої освіти цього недостатньо: результати учасників мають бути опрацьовані УЦОЯО, розміщені в персональних кабінетах і згодом передані до ЄДЕБО. 

Усі учасники основних сесій НМТ отримають свої результати на інформаційних сторінках до 2 липня, проте УЦОЯО робить усе можливе, щоб очікування було не надто тривалим, тому для учасників, які брали участь в основних сесіях НМТ до 7 червня включно результати вже розміщено в персональних кабінетах.

Повідомляємо також, що в процесі аналізу інформації про результати проходження учасниками НМТ 18 травня 2024 року було виявлено технічні помилки. Для забезпечення правильного нарахування тестових балів та встановлення результатів НМТ апеляційна комісія при УЦОЯО ухвалила рішення про перерахунок тестових балів, отриманих учасниками НМТ з навчального предмета «Математика» відповідно до Схем нарахування.

До уваги учасників,  яким потрібно подати до закордонного закладу освіти оригінал документа з результатами НМТ: 28 червня в персональному кабінеті з’явиться опція, за допомогою якої можна замовити витяг з відомостей результатів НМТ.

Рекомендуємо учасниками НМТ періодично заходити до своїх персональних кабінетів, щоб не пропустити важливої інформації.