Надійна підтримка Українського та регіональних центів оцінювання

Сьогодні в багатьох країнах світу відзначають День директорів шкіл.

Ми щиро приєднуємося до привітань та засвідчуємо свою вдячність нашим незмінним партнерам, які з року в рік допомагають нам у проведенні моніторингових досліджень якості освіти та вступних іспитів. Адже почасти саме директори шкіл беруть на себе обов’язки відповідальних осіб за проведення зовнішніх оцінювань у пунктах тестування: облаштовують заклад освіти відповідно до вимог, організовують підготовку до тестування та стежать за дотриманням усіх необхідних норм та правил під час його проведення.

Хто вони ー ці звичайні, на перший погляд, люди, які свідомо обрали своїм призначенням педагогічну стежину, а своєю другою домівкою ー школу? 

Бути директором ー особлива і відповідальна місія. Як забезпечити освітній процес у стінах школи і дистанційно? Як урахувати сотні різних обставин з життя кожного вихованця? Як убезпечити учнів та освітян під час війни? Це далеко не вичерпний перелік того, чим щоднини опікується керівник закладу освіти.

Бажаємо легкого подолання всіх труднощів, стійкості духу, ентузіазму і віри в те, що легкі часи не за горами! Нехай ваша непохитна воля надихає колег та учнів на нові звершення!