10 квітня відбудеться тестування у більшості регіонів України

Завтра, 10 квітня, у більшості регіонів України, зокрема, у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року. 

До пунктів тестування необхідно з’явитися до 10:50. Тестування розпочнеться близько 11:00.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності:

  • паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу);
  • запрошення-перепустки.

Запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування, розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для входу до особистого кабінету учасника ПЗНО необхідно увести логін та пароль, отримані від регіонального центру. Щоб роздрукувати запрошення-перепустку, потрібно скористатися опцією «запрошення».

На тестування з собою варто взяти: 

  • 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору,
  • пляшку з питною водою без етикетки,
  • засоби індивідуального захисту, які можна покласти на робочий стіл і за потреби скористатися.

Всі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання – учасники мають перебувати в масках, мати дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

Для учасників пробного ЗНО буде доступна можливість в особистому кабінеті завантажити тестові зошити з будь-яких предметів із переліку та пройти тестування вдома. Доступ до завантаження цих матеріалів буде надано 10 квітня о 13:00.

Учасники Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей зможуть занести свої відповіді до сервісу визначення результатів пробного ЗНО 10-14 квітня.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Відеокоментарі до завдань тестів будуть доступні 11 квітня в особистих кабінетах.

Просимо учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома.

Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.