Сертифікати/дублікати

Повторними документами про проходження зовнішнього оцінювання є:

  • Дублікат Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (далі – дублікат).
  • Повторний Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – повторний сертифікат).

Дублікат видається у разі:

  • Втрати, викрадення, знищення Сертифіката.
  • Пошкодження Сертифіката, що призвело до порушення цілісності інформації.

Повторні сертифікати видаються у разі:

  • Наявності в Сертифікаті помилок у написанні прізвища, та/або імені, та/або по батькові особи, якій видано Сертифікат, та/або у назві, та/або серії, та/або номері документа, на підставі якого особу зареєстровано для участі в зовнішньому оцінюванні.
  • Зміни (корекції) статевої належності особи, якій було видано Сертифікат.

Увага! “Порядком виготовлення та видачі повторних документів про проходження зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти” (Наказ МОН від 05.02.2018р. №99) не передбачено виготовлення та видачу повторного сертифіката в разі зміни імені (прізвища, власного імені, по батькові) особи, а також в разі її бажання зазначити в Сертифікаті дані іншого документа, що посвідчує особу, замість документа, на підставі якого особу було зареєстровано для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

ВИТЯГ З ВІДОМОСТЕЙ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО

видають у разі звернення учасника ЗНО/НМТ.

Для отримання витягу учасник ЗНО/НМТ має подати до Українського центру оцінювання якості освіти (вул.Володимира Винниченка, 5,  м. Київ, 04053 або на e-mail: [email protected]):

  • заяву;
  • копію документа, на підставі якого учасника зареєстровано для участі у ЗНО/НМТ (якщо неможливо зробити копію реєстраційного документа через те, що його немає, подають копію іншого документа, що посвідчує особу володільця Сертифіката).

На копіях документів, які подають для виготовлення витягу, мають бути напис про засвідчення документа, який складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистий підпис учасника, його ініціали (у разі оформлення заяви щодо виготовлення витягу законним представником учасника ЗНО/НМТ — особистий підпис законного представника, його ініціали, прізвище), дата засвідчення копії.

Заяви щодо витягу буде розглянуто у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Український центр оцінювання якості освіти здійснює відправлення оригіналів замовлених документів через Укрпошту (за рахунок установи), а також «Нову пошту» (заявник замовляє за власний рахунок послугу «Кур’єрська доставка»).