Скажіть будь ласка,можна комбінувати НМТ з ЗНО минулих років? (Тобто якщо мені не підійде бал з укр.мови який я отримала по нмт ,я можу взяти бали з минулих років?)

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАСкажіть будь ласка,можна комбінувати НМТ з ЗНО минулих років? (Тобто якщо мені не підійде бал з укр.мови який я отримала по нмт ,я можу взяти бали з минулих років?)
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня. Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), зараховуються результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019 – 2021 року з української мови та літератури/української мови, математики чи та/або історії України за бажанням вступника можуть бути зараховані замість відповідних предметів національного мультипредметного тесту, якщо різниця балів національного мультипредметного тесту та зовнішнього незалежного оцінювання з відповідного предмету не перевищує 15 балів.