Я не розумію,як буде відбуватись конкурс на бюджет для тих, хто буде здавати нмт в спеціальній сесії. Спеціальна сесія відбудеться 16-20 вересня, а на сайтах вишів написано, що зарахування на бюджет буде до 5 вересня. То як ті, хто складає тест в додаткову, чи спеціальну сесію візьмуть участь в загальному конкурсі, разом із тими, хто складав нмт в основну сесію? Це ж буде загальний рейтинговий конкурс, то як будуть конкурувати на бюджет ті, хто складав тест в основну сесію з тими, хто в додаткову чи спеціальну, якщо зарахування на бюджет буде до 5 вересня, не розумію? 

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАЯ не розумію,як буде відбуватись конкурс на бюджет для тих, хто буде здавати нмт в спеціальній сесії. Спеціальна сесія відбудеться 16-20 вересня, а на сайтах вишів написано, що зарахування на бюджет буде до 5 вересня. То як ті, хто складає тест в додаткову, чи спеціальну сесію візьмуть участь в загальному конкурсі, разом із тими, хто складав нмт в основну сесію? Це ж буде загальний рейтинговий конкурс, то як будуть конкурувати на бюджет ті, хто складав тест в основну сесію з тими, хто в додаткову чи спеціальну, якщо зарахування на бюджет буде до 5 вересня, не розумію? 
Артем запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня. Питання щодо термінів та порядку вступу до закладів вищої освіти не належить до компетенції Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Рекомендуємо звернутись до приймальної комісії закладу вищої освіти, до якого плануєте вступати.