Добрий день. Скажіть будь ласка, чи можна в цьому році комбінувати сертифікати ЗНО ? Я хотіла б взяти два сертифікати за 2020 рік, і один за 2022, сертифікат з математики, яку не складала в 2020. Чи це можливо?

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДобрий день. Скажіть будь ласка, чи можна в цьому році комбінувати сертифікати ЗНО ? Я хотіла б взяти два сертифікати за 2020 рік, і один за 2022, сертифікат з математики, яку не складала в 2020. Чи це можливо?
Юля запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня. У такому разі Вам необхідно пройти НМТ, що складається із трьох блоків: української мови, математики та історії України. Результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019 – 2021 року з української мови та літератури/української мови, математики чи та/або історії України за бажанням вступника можуть бути зараховані замість відповідних предметів національного мультипредметного тесту, якщо різниця балів національного мультипредметного тесту та зовнішнього незалежного оцінювання з відповідного предмету не перевищує 15 балів. Радимо також звернутися до приймальної комісії закладу вищої освіти, до якого Ви плануєте вступати.