Доброго дня, У 2021 році здавала ЗНО з укр.мови та літератури, іноземної мови, історії України. У 2022 році планую вступати у ВУЗ, де необхідно також результати з математики. Чи можна НМТ писати лише з математики, а з інших предметів використовувати сертифікати 2021р. Чи потрібно писати НМТ з усіх предметів?

Запитання-відповідіДоброго дня, У 2021 році здавала ЗНО з укр.мови та літератури, іноземної мови, історії України. У 2022 році планую вступати у ВУЗ, де необхідно також результати з математики. Чи можна НМТ писати лише з математики, а з інших предметів використовувати сертифікати 2021р. Чи потрібно писати НМТ з усіх предметів?
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня! У такому разі Вам необхідно пройти НМТ, що складається із трьох блоків: української мови, математики та історії України. Результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019 – 2021 року з української мови та літератури/української мови, математики чи та/або історії України за бажанням вступника можуть бути зараховані замість відповідних предметів національного мультипредметного тесту, якщо різниця балів національного мультипредметного тесту та зовнішнього незалежного оцінювання з відповідного предмету не перевищує 15 балів. Радимо також звернутися до приймальної комісії закладу вищої освіти, до якого Ви плануєте вступати.