Добрий день ! На даний момент знаходжусь закордоном . Пароль на НМТ досі не прийшов . Чи я отримую його за межами України ? Чи буде також можливість здавати НМТ закордоном ? Якщо я була зареєстрована на ЗНО, я автоматично зарахована на екзамен , я правильно розумію ? Зазделегідь дякую за відповідь . Слава Україні !

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДобрий день ! На даний момент знаходжусь закордоном . Пароль на НМТ досі не прийшов . Чи я отримую його за межами України ? Чи буде також можливість здавати НМТ закордоном ? Якщо я була зареєстрована на ЗНО, я автоматично зарахована на екзамен , я правильно розумію ? Зазделегідь дякую за відповідь . Слава Україні !
Діана запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня! Якщо Ви створили реєстраційну картку для участі в ЗНО, Ви є потенційним учасником НМТ. В другій половині травня Вам необхідно буде підтвердити на Інформаційній сторінці (https://zno.testportal.com.ua/info/login) Ваше бажання взяти участь у НМТ та вказати, у якому регіоні Ви перебуватимете у липні. Тестування можна буде пройти закордоном, перелік країн та міст, в яких будуть створені пункти тестування, буде оприлюднено на сайті УЦОЯО згодом. Для отримання логіна і пароля для входу на Інформаційну сторінку скористайтеся спеціальним сервісом за посиланням: https://zno.testportal.com.ua/info/getcertnum або зателефонуйте у період з 12 до 19 травня на один із номерів інформаційної підтримки: +38 066 157 24 40, +38 093 142 50 24, +38 096 003 30 40