Добрий день!  1го квітня створила реєстраційну картку. 5го квітня відправляю новою поштою лист, з  указанними документами до Вінницького РЦОЯО. Повідомлення,що посилку з документами кур\’єр доставив не було, і відстежити посилку також не можу. Переживаю, аби мене зареєстрували учасником. Як я можу взнати чи надійшли документи на вашу адресу чи виправити все на електронну пошту? Дякую за відповідь.

Запитання-відповідіКатегорія: Загальна інформаціяДобрий день!  1го квітня створила реєстраційну картку. 5го квітня відправляю новою поштою лист, з  указанними документами до Вінницького РЦОЯО. Повідомлення,що посилку з документами кур\’єр доставив не було, і відстежити посилку також не можу. Переживаю, аби мене зареєстрували учасником. Як я можу взнати чи надійшли документи на вашу адресу чи виправити все на електронну пошту? Дякую за відповідь.
Анжела запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго вечора! Якщо Ви створили реєстраційну картку, Ви уже є потенційними учасником НМТ і Вам буде надано у першій половині травня номер і пін-код сертифіката для доступу до Інформаційної сторінки. Спосіб надання даних сертифіката буде повідомлено Українським центром оцінювання якості освіти незабаром, тому слідкуйте за інформацією на сайті УЦОЯО.