Доброго дня! Я випускник минулих років, 13 лютого відправив пакет документів для заявки у участі у ЗНО. На сторінці перевірки стану опрацювання реєстраційних документів з’явилося повідомлення, що сертифікат відправленно, та був надан трек-код Укрпошти. Якщо відстежити відправлення на сайті, то там зазначено, що відправлення було отримано за довіреністю 24 лютого в центральному відділені міста Дніпро. Але, я не отримував ніяких повідомлень, та особисто нічого не отримував. Тому хочу спитати, мій пакет документів був передан до моєї районної пошти, чи, можливо, хтось помилково отримав моє відправлення? І якщо так, як діяти у такій ситуації? Заздалегдь дякую за відповідь!

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго дня! Я випускник минулих років, 13 лютого відправив пакет документів для заявки у участі у ЗНО. На сторінці перевірки стану опрацювання реєстраційних документів з’явилося повідомлення, що сертифікат відправленно, та був надан трек-код Укрпошти. Якщо відстежити відправлення на сайті, то там зазначено, що відправлення було отримано за довіреністю 24 лютого в центральному відділені міста Дніпро. Але, я не отримував ніяких повідомлень, та особисто нічого не отримував. Тому хочу спитати, мій пакет документів був передан до моєї районної пошти, чи, можливо, хтось помилково отримав моє відправлення? І якщо так, як діяти у такій ситуації? Заздалегдь дякую за відповідь!
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня. Якщо Ви створили реєстраційну картку, Ви уже є потенційними учасником НМТ і Вам буде надано у першій половині травня номер і пін-код сертифіката для доступу до Інформаційної сторінки. Спосіб надання даних сертифіката буде повідомлено Українським центром оцінювання якості освіти незабаром, тому слідкуйте за інформацією на сайті УЦОЯО.