Доброго дня, надіслав документи на електронну пошту, реєстраційну картку та паспорт. Підтвердження мені не надійшло, відіслав 8 квітня, потім  ще запитав 13 квітня , відповіді не надійшло , а мойому  знайомому , який відправив пізніше за мене  одразу після відправки відписали ,що документи прийняті . Я хвилююсь , чи прийняли мої документи , може  я помилку в файлах зробив чи щось таке. Як дізнатися статус перевірки?

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго дня, надіслав документи на електронну пошту, реєстраційну картку та паспорт. Підтвердження мені не надійшло, відіслав 8 квітня, потім  ще запитав 13 квітня , відповіді не надійшло , а мойому  знайомому , який відправив пізніше за мене  одразу після відправки відписали ,що документи прийняті . Я хвилююсь , чи прийняли мої документи , може  я помилку в файлах зробив чи щось таке. Як дізнатися статус перевірки?
Максим запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня! Стан опрацювання документів Ви можете перевірити, перейшовши за посиланням: https://zno.testportal.com.ua/track. Якщо Ви створили реєстраційну картку, Ви уже є потенційними учасником НМТ і Вам буде надано у першій половині травня номер і пін-код сертифіката для доступу до Інформаційної сторінки. Спосіб надання даних сертифіката буде повідомлено Українським центром оцінювання якості освіти незабаром, тому слідкуйте за інформацією на сайті УЦОЯО.