Доброго дня! Вибачте, що турбую.Хотів дізнатись чи надійшли до Вас від “Фахового коледжа економіки, права та інформаційних технологій” (м.Кам’янець-Подільський) реєстраційні картки студентів для участі у НМТ. Реєстраційні картки були надіслані рекомендованим листом. Також хотів запитати Вас, як можна дізнатись про те, чи зареєстровані студенти для участі в НМТ?

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго дня! Вибачте, що турбую.Хотів дізнатись чи надійшли до Вас від “Фахового коледжа економіки, права та інформаційних технологій” (м.Кам’янець-Подільський) реєстраційні картки студентів для участі у НМТ. Реєстраційні картки були надіслані рекомендованим листом. Також хотів запитати Вас, як можна дізнатись про те, чи зареєстровані студенти для участі в НМТ?
Valerik запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня. Якщо Ви відправляли рекомендованим листом, рекомендуємо перевірити на сайті Укрпошти, чи були Ваші документи доставлені до ВРЦОЯО. Про стан обробки реєстраціних документів можна дізнатись у Кабінеті керівника закладу освіти.