Доброго дня! Вибачте, що турбую.Хотів дізнатись чи надійшли до Вас від “Фахового коледжа економіки, права та інформаційних технологій” (м.Кам’янець-Подільський) реєстраційні картки студентів для участі у НМТ. Реєстраційні картки були надіслані рекомендованим листом. Також хотів запитати Вас, як можна дізнатись про те, чи зареєстровані студенти для участі в НМТ?

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго дня! Вибачте, що турбую.Хотів дізнатись чи надійшли до Вас від “Фахового коледжа економіки, права та інформаційних технологій” (м.Кам’янець-Подільський) реєстраційні картки студентів для участі у НМТ. Реєстраційні картки були надіслані рекомендованим листом. Також хотів запитати Вас, як можна дізнатись про те, чи зареєстровані студенти для участі в НМТ?
Valerik запитав(ла) 10 місяців тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 10 місяців тому

Доброго дня. Якщо Ви відправляли рекомендованим листом, рекомендуємо перевірити на сайті Укрпошти, чи були Ваші документи доставлені до ВРЦОЯО. Про стан обробки реєстраціних документів можна дізнатись у Кабінеті керівника закладу освіти.