Доброго дня, надіслав документи на електронну пошту, реєстраційну картку, паспорт, та сертифікат про отримання середньої освіти (випускник минулих років). Підтвердження мені не надійшло, відіслав 15 квітня, та ще раз 16, відсилав фото  оригінали документів, а моїй знайомій одразу після відправки прийшов пін код та підтвердження, що робити?

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго дня, надіслав документи на електронну пошту, реєстраційну картку, паспорт, та сертифікат про отримання середньої освіти (випускник минулих років). Підтвердження мені не надійшло, відіслав 15 квітня, та ще раз 16, відсилав фото  оригінали документів, а моїй знайомій одразу після відправки прийшов пін код та підтвердження, що робити?
Олександр запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго вечора! Якщо Ви створили реєстраційну картку, Ви уже є потенційними учасником НМТ і Вам буде надано у першій половині травня номер і пін-код сертифіката для доступу до Інформаційної сторінки. Спосіб надання даних сертифіката буде повідомлено Українським центром оцінювання якості освіти незабаром, тому слідкуйте за інформацією на сайті УЦОЯО.