Добрий день! Я випускниця минулих років і на початку лютого я реєструвалися для участі у ЗНО 2022,  зараз я перебуваю за кордоном у зв’язку з війною в Україні.  Хочу запитати: чи є можливість пройти мультипредметний тест онлайн? Якщо так, то чи потрібно мені реєструватися знову для того щоб його пройти? І що робити, якщо сертифікат ЗНО на якому зазначений пін-код для входження в особистий кабінет залишився на території в Україні, як зайти в такому разі в особистий кабінет?

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДобрий день! Я випускниця минулих років і на початку лютого я реєструвалися для участі у ЗНО 2022,  зараз я перебуваю за кордоном у зв’язку з війною в Україні.  Хочу запитати: чи є можливість пройти мультипредметний тест онлайн? Якщо так, то чи потрібно мені реєструватися знову для того щоб його пройти? І що робити, якщо сертифікат ЗНО на якому зазначений пін-код для входження в особистий кабінет залишився на території в Україні, як зайти в такому разі в особистий кабінет?
Ольга запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня. Повторно реєструватися не потрібно. Інформації щодо можливості проведення НМТ за кордоном поки що немає. Спосіб отримання номера і пін-кода сертифіката для входу на Інформаційну сторінку буде повідомлено Українським центром оцінювання якості освіти згодом. З більш детальною інформацією про сертифікат можна ознайомитись за посиланням.