Доброго дня. Я випускник минулих років, Я сформував реєстраційну картку і не встиг відправити її поштою, вона зачинилась приблизно за годину до кінця робочої зміни. Чи можна вам відправити документи на електронну пошту, і чи буде достатньо сформованої реєстраційної картки для участі у ЗНО (або мульти предметному тесті)

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго дня. Я випускник минулих років, Я сформував реєстраційну картку і не встиг відправити її поштою, вона зачинилась приблизно за годину до кінця робочої зміни. Чи можна вам відправити документи на електронну пошту, і чи буде достатньо сформованої реєстраційної картки для участі у ЗНО (або мульти предметному тесті)
Євген запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня. Термін реєстрації для участі у національному мультипредметному тестуванні продовжено до 19 квітня 2022 року.

  1. Якщо маєте змогу, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа.
  2. Надішліть такий комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009). 
  3. Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу:[email protected]. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.