Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, щодо отримання документів та реєстрації на ЗНО/ Мульти-тест: ***надіслали документи на пошту 07.04.22, чи можливо дізнатися про отримання, чи всі необхідні документи ми надали і чи буде зареєтстровано дитину на Мульти-тест. Надсилали 06/04/22 ср, 17:48 (2 дні тому) з пошти [email protected] Дякую.

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго дня! Підкажіть, будь ласка, щодо отримання документів та реєстрації на ЗНО/ Мульти-тест: ***надіслали документи на пошту 07.04.22, чи можливо дізнатися про отримання, чи всі необхідні документи ми надали і чи буде зареєтстровано дитину на Мульти-тест. Надсилали 06/04/22 ср, 17:48 (2 дні тому) з пошти [email protected] Дякую.
Олена запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня! Якщо після відправлення скан-копій Ваших реєстраційних документів на електронну адресу ВРЦОЯО Ви отримали підтвердження про їх отримання, то радимо зачекати кілька днів і повторно перевірити стан опрацювання документів.
Якщо після відправлення документів Ви не отримали підтвердження про їх отримання протягом 2-х робочих днів або статус їх опрацювання не змінюється протягом 3-х робочих днів з дня відправлення, радимо повторно надіслати ці документи на електронну адресу ВРЦОЯО [email protected]