Добридень! Я випускник минулих років. У 2019 році у коледжі здавав ЗНО, є сертифікати з укр. мови та математики. Наразі для вступу до ВНЗ потрібний сертифікат з історії України, хотів здати ЗНО з цього предмету. Зареєструвався та надіслав документи у лютому до Харківського центру якості освіти, 07.04.2022 – до Вінницького ЦЯО.Як вчинити у такій ситуації? Мені треба складати мультитест з усіх трьох предметів? Спасибі.

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДобридень! Я випускник минулих років. У 2019 році у коледжі здавав ЗНО, є сертифікати з укр. мови та математики. Наразі для вступу до ВНЗ потрібний сертифікат з історії України, хотів здати ЗНО з цього предмету. Зареєструвався та надіслав документи у лютому до Харківського центру якості освіти, 07.04.2022 – до Вінницького ЦЯО.Як вчинити у такій ситуації? Мені треба складати мультитест з усіх трьох предметів? Спасибі.
Максим запитав(ла) 10 місяців тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 10 місяців тому

Доброго дня. Незалежно від того, які предмети Ви обрали, створюючи реєстраційну картку, Вас буде зареєстровано для проходження національного мультипредметного тестування, яке міститиме три блоки завдань: з української мови, математики та історії України.