Добридень! Я випускник минулих років. У 2019 році у коледжі здавав ЗНО, є сертифікати з укр. мови та математики. Наразі для вступу до ВНЗ потрібний сертифікат з історії України, хотів здати ЗНО з цього предмету. Зареєструвався та надіслав документи у лютому до Харківського центру якості освіти, 07.04.2022 – до Вінницького ЦЯО.Як вчинити у такій ситуації? Мені треба складати мультитест з усіх трьох предметів? Спасибі.

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДобридень! Я випускник минулих років. У 2019 році у коледжі здавав ЗНО, є сертифікати з укр. мови та математики. Наразі для вступу до ВНЗ потрібний сертифікат з історії України, хотів здати ЗНО з цього предмету. Зареєструвався та надіслав документи у лютому до Харківського центру якості освіти, 07.04.2022 – до Вінницького ЦЯО.Як вчинити у такій ситуації? Мені треба складати мультитест з усіх трьох предметів? Спасибі.
Максим запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня. Незалежно від того, які предмети Ви обрали, створюючи реєстраційну картку, Вас буде зареєстровано для проходження національного мультипредметного тестування, яке міститиме три блоки завдань: з української мови, математики та історії України.