Я – випускник коледжу, який здавав зно два роки тому й був закріплений за ВРЦОЯО. Наразі я знаходжусь у м. Львів у зв’язку з ескалацією. Куди мені відправляти реєстраційні документи, якщо я буду на момент здачі екзаменів у м. Львів(можливо й не буду), я буду закріплений за ВРЦОЯО?? Екзамени будуть в онлайні чи в очному режимі? Чи змінилась процедура реєстрації на ЗНО з початком повномаштабного вторгення москви в Україну?(я реєструвався до його початку й запитую за валідність реєстраційних документів).

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАЯ – випускник коледжу, який здавав зно два роки тому й був закріплений за ВРЦОЯО. Наразі я знаходжусь у м. Львів у зв’язку з ескалацією. Куди мені відправляти реєстраційні документи, якщо я буду на момент здачі екзаменів у м. Львів(можливо й не буду), я буду закріплений за ВРЦОЯО?? Екзамени будуть в онлайні чи в очному режимі? Чи змінилась процедура реєстрації на ЗНО з початком повномаштабного вторгення москви в Україну?(я реєструвався до його початку й запитую за валідність реєстраційних документів).
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Порядок вступу до закладів вищої освіти на бакалаврат ще не визначено (орієнтовна дата затвердження – кінець квітня). Після формування бази потенційних учасників вступних іспитувань Вам буде надано можливість унести корективи щодо Вашого місця перебування. Слідкуйте за новинами на нашому сайті та на сайті УЦОЯО. Детальніше за посиланням.