Доброго дня. Я випускник минулого року. Здавав ЗНО по історії, укр.мова та література, історія. Зараз студент 1 курсу, але розглядаю можливість вступити на іншу спеціальність, де обов”язковим предметом є математика. Декілька питань: 1) Реєструватися на ЗНО зараз мені потрібно тільки на математику чи беручи до уваги що вводять мультимедійний тест треба реєструватися на всі предмети? 2) Не маю можливості роздрукувати реєстраційну картку. Можна відправити на електронну адресу реєстраційну картку та копію паспорту? Цього буде достатньо? 3) Якщо я не знаю в якому центрі зможу складати ЗНО, в якому регіоні України на той час я буду, чи буде можливість змінити місце здачі ЗНО, зазначене в реєстраційній картці? Вдячний за відповідь.

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго дня. Я випускник минулого року. Здавав ЗНО по історії, укр.мова та література, історія. Зараз студент 1 курсу, але розглядаю можливість вступити на іншу спеціальність, де обов”язковим предметом є математика. Декілька питань: 1) Реєструватися на ЗНО зараз мені потрібно тільки на математику чи беручи до уваги що вводять мультимедійний тест треба реєструватися на всі предмети? 2) Не маю можливості роздрукувати реєстраційну картку. Можна відправити на електронну адресу реєстраційну картку та копію паспорту? Цього буде достатньо? 3) Якщо я не знаю в якому центрі зможу складати ЗНО, в якому регіоні України на той час я буду, чи буде можливість змінити місце здачі ЗНО, зазначене в реєстраційній картці? Вдячний за відповідь.
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня.

  1. Незалежно від того, які предмети Ви оберете, створюючи реєстраційну картку, Вас буде зареєстровано для проходження національного мультипредметного тестування, яке міститиме три блоки завдань: з української мови, математики та історії України.
  2. Якщо маєте змогу, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа та надішліть документи на електронну адресу:[email protected]. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.
  3. Після визначення порядку вступу до закладів вищої освіти Вам буде надана можливість через Інформаційну сторінку уточнити інформацію про місце Вашого перебування під час проведення НМТ (національного мультипредметного тесту).