Добрий день, я випускниця минулих років. Вирішила цього року заново скласти ЗНО, заповнила та надіслала реєстраційну картку 14 лютого 2022 року в ВРЦОЯО. Через події в країні була змушена швидко покинути дім та поїхати за границю, тому втратила доступ до номеру реєстраційної картки і не можу перевірити стан опрацювання документів. Можливості вернутися додому в найближчий час немає, а сертифікат не отримала ще. Чи можливо якось взнати номер моєї реєстраційної картки (через документи, які я подавала, наприклад) ?

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДобрий день, я випускниця минулих років. Вирішила цього року заново скласти ЗНО, заповнила та надіслала реєстраційну картку 14 лютого 2022 року в ВРЦОЯО. Через події в країні була змушена швидко покинути дім та поїхати за границю, тому втратила доступ до номеру реєстраційної картки і не можу перевірити стан опрацювання документів. Можливості вернутися додому в найближчий час немає, а сертифікат не отримала ще. Чи можливо якось взнати номер моєї реєстраційної картки (через документи, які я подавала, наприклад) ?
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня.
Напишіть лист на адресу ВРЦОЯО ([email protected]), в якому вкажіть інформацію про себе: прізвище, ім’я, по батькові, телефон, який був вказаний при реєстрації, паспортні дані. Якщо Ви були зареєстровані, Вам у відповідь надійде номер реєстраційної картки.