Зараєструвався як випускник минулих років. Та через бойові дії знаходжусь за кордом. Чи є можливість заповнити картку онлайн ? Тому що до 9-го квітня фізично не встигну повернутися до України.

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАЗараєструвався як випускник минулих років. Та через бойові дії знаходжусь за кордом. Чи є можливість заповнити картку онлайн ? Тому що до 9-го квітня фізично не встигну повернутися до України.
Іван запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня.

  1. Якщо Ви уже створили реєстраційну картку, то Ви потенційним учасником вступних випробувань. Якщо маєте змогу, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа.
  2. Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи (сканкопію або якісне фото) на електронну адресу:[email protected]. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

Орієнтовно після 15 квітня буде повідомлено спосіб отримання номера і пін-коду сертифіката для входу на Інформаційну сторінку.