Зараєструвався як випускник минулих років. Та через бойові дії знаходжусь за кордом. Чи є можливість заповнити картку онлайн ? Тому що до 9-го квітня фізично не встигну повернутися до України.

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАЗараєструвався як випускник минулих років. Та через бойові дії знаходжусь за кордом. Чи є можливість заповнити картку онлайн ? Тому що до 9-го квітня фізично не встигну повернутися до України.
Іван запитав(ла) 10 місяців тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 10 місяців тому

Доброго дня.

  1. Якщо Ви уже створили реєстраційну картку, то Ви потенційним учасником вступних випробувань. Якщо маєте змогу, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа.
  2. Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи (сканкопію або якісне фото) на електронну адресу:vintest@vn.testportal.gov.ua. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

Орієнтовно після 15 квітня буде повідомлено спосіб отримання номера і пін-коду сертифіката для входу на Інформаційну сторінку.