Доброго вечора! В навчальному закладі повідомили, що достатньо зареєструватися для участі в НМТ і не потрібно відправляти документи до центру оцінювання якості освіти. Логін і пароль прийде на контактні дані, які вказали при реєстрації.Чи потрібно надсилати документи про реєстрацію участі в НМТ (реєстраційну картку, копію паспорту, копію свідоцтва про повну загальну середню освіту) до Вінницького центру оцінювання якості освіти? Якщо так, то чи можна це робити без фото та через електронну скриньку?

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго вечора! В навчальному закладі повідомили, що достатньо зареєструватися для участі в НМТ і не потрібно відправляти документи до центру оцінювання якості освіти. Логін і пароль прийде на контактні дані, які вказали при реєстрації.Чи потрібно надсилати документи про реєстрацію участі в НМТ (реєстраційну картку, копію паспорту, копію свідоцтва про повну загальну середню освіту) до Вінницького центру оцінювання якості освіти? Якщо так, то чи можна це робити без фото та через електронну скриньку?
Ірина запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго вечора.

  1. До обробки допускаються реєстраційні картки, оформлені без фото.
  2. Рекомендуємо надіслати комплект документів (заповнену реєстраційну картку та копію паспортного документа) до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009).
  3. Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу:[email protected]. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.