Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, я студентка четвертого курсу коледжу, зараз тимчасово переселенка. На ЗНО в цьому році ще не встигла зареєструватись. Я є випускником минулих років, але свідоцтво про повну загальну середню освіту знаходиться в коледжі, і отримую я його тільки разом з дипломом. Яким чином мені тепер можна зареєструватись на цьогорічний іспит? Дякую за увагу. 

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго вечора! Підкажіть, будь ласка, я студентка четвертого курсу коледжу, зараз тимчасово переселенка. На ЗНО в цьому році ще не встигла зареєструватись. Я є випускником минулих років, але свідоцтво про повну загальну середню освіту знаходиться в коледжі, і отримую я його тільки разом з дипломом. Яким чином мені тепер можна зареєструватись на цьогорічний іспит? Дякую за увагу. 
Єва запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня. Для для реєстрації дотримуйтесь алгоритму, зазначеному нижче.

  1. Спочатку створіть реєстраційну картку в електронному вигляді до 9 квітня, якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа.
  2. Якщо маєте змогу, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа.
  3. Надішліть такий комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009).
  4. Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу:vintest@vn.testportal.gov.ua. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.