Добрий день. Як прикріпити фотокартку до реєстраційних документів, якщо я не можу скористатися засобами поштового зв\\\’язку, а хочу надіслати ці документи на електронну пошту?

Запитання-відповідіКатегорія: Загальна інформаціяДобрий день. Як прикріпити фотокартку до реєстраційних документів, якщо я не можу скористатися засобами поштового зв\\\’язку, а хочу надіслати ці документи на електронну пошту?
Дарина запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня.

  1. Спочатку  створіть реєстраційну картку в електронному вигляді, якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа.
  2. Якщо маєте змогу,  роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях та наклейте фото у відведеному місці, додайте копію паспортного документа.
  3. Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу:[email protected]. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.