Доброго дня. Відправляла комплекти реєстраційних документів випускників Старокотельнянського ліцею до ВРЦОЯО в середині лютого, але до цих пір на сайті регіонального центру жоден випускник нашого ліцею не зареєстрований. Яка причина? Крім того, випускники реєструвалися на різні предмети, не тільки українська мова, математика і історія України. Як це вплине на тих, які обрали при реєстрації англійську мову, а не історію?

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго дня. Відправляла комплекти реєстраційних документів випускників Старокотельнянського ліцею до ВРЦОЯО в середині лютого, але до цих пір на сайті регіонального центру жоден випускник нашого ліцею не зареєстрований. Яка причина? Крім того, випускники реєструвалися на різні предмети, не тільки українська мова, математика і історія України. Як це вплине на тих, які обрали при реєстрації англійську мову, а не історію?
Галина запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня!
ВРЦОЯО було тимчасово призупинено обробку реєстраційних документів, але з 27 березня процес відновлено. Просимо періодично перевіряти стан реєстрації ваших випускників, якщо статус не зміниться, зателефонуйте, будь ласка, за номером (0432) 656534.
Щодо вибору предметів, то Порядок вступу до закладів вищої освіти на бакалаврат ще не визначено (орієнтовна дата затвердження – кінець квітня).