“Доброго дня, Реєстраційна картка № 4041538702 Роздруковано реєстраційну картку Дата: 21 лютого 2022 року, чи це означає що ми зареєстровані на ЗНО ? Документи висилалися електронною поштою, так як немає можливості відправити оригінали звичайною поштою. Дякую”

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПА “Доброго дня, Реєстраційна картка № 4041538702 Роздруковано реєстраційну картку Дата: 21 лютого 2022 року, чи це означає що ми зареєстровані на ЗНО ? Документи висилалися електронною поштою, так як немає можливості відправити оригінали звичайною поштою. Дякую”
Каріна запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня! Якщо після відправлення скан-копій Ваших реєстраційних документів на електронну адресу ВРЦОЯО Ви отримали підтвердження про їх отримання, то радимо зачекати кілька днів і повторно перевірити стан опрацювання документів.
Якщо після відправлення документів Ви не отримали підтвердження про їх отримання протягом 2-х робочих днів або статус їх опрацювання не змінюється протягом 3-х робочих днів з дня відправлення, радимо повторно надіслати ці документи на електронну адресу ВРЦОЯО [email protected]