Доброго вечора ,скажіть будь ласка маю надсилати всі документи вам на електрону пошту .Рєєстраційний бланк потрібно роздрукувати та заповнити від руки ,потім зробити скан та відправити вам?чи заповнити в комп’ютерному режимі можливо ?Я випускниця 2015 року .

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго вечора ,скажіть будь ласка маю надсилати всі документи вам на електрону пошту .Рєєстраційний бланк потрібно роздрукувати та заповнити від руки ,потім зробити скан та відправити вам?чи заповнити в комп’ютерному режимі можливо ?Я випускниця 2015 року .
Дарія запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня.

  1. Спочатку  створіть реєстраційну картку в електронному вигляді, якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа.
  2. Якщо маєте змогу,  роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа.
  3. Надішліть такий комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009). 
  4. Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу: [email protected]. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.