1. Чи маю я право використати результати ЗНО за минулий, 2021 рік, для вступу до ВНЗ? Який механізм? Що мені треба робити і в які терміни? 2. На спеціальність, яку я зараз хочу помтупати, всі іспити ЗНО здані у 2021 році (а саме: історія, математика, англійська мова та українська мова), але замість “українська мова та література” здана “українська мова”.  Чи можна використати ці результати у цьому, 2022 році?

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПА1. Чи маю я право використати результати ЗНО за минулий, 2021 рік, для вступу до ВНЗ? Який механізм? Що мені треба робити і в які терміни? 2. На спеціальність, яку я зараз хочу помтупати, всі іспити ЗНО здані у 2021 році (а саме: історія, математика, англійська мова та українська мова), але замість “українська мова та література” здана “українська мова”.  Чи можна використати ці результати у цьому, 2022 році?
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Порядок вступу до закладів вищої освіти на бакалаврат ще не визначено (орієнтовна дата затвердження – кінець квітня). За попередньою інформацією Міністерства освіти і науки України під час вступу до ЗВО буде можливість використання результатів ЗНО 2019-2021 років (інформація не підтверджена нормативними документами). Тому Вам краще сформувати реєстраційну картку і до 9 квітня надіслати комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти(адреса: вул. Київська, буд. 46, м. Вінниця, 21009). У травні у вас буде можливість відмовитися від проходження тестування на своїй Інформаційній сторінці.