Доброго дня. В минулому році писав ЗНО з 3 придметів, але в цьому році хочу перездати 2, навчаюсь в коледжі на 3 курсі в наступному році випускаюсь і хочу вступити до університету на 3 курс. Чи підійде цьорічний комбінований тест для вступу в наступному році?Чи можна на цьому комбінованому тесті преписати тільки Англійську та математику (Сертифікат з української 2021р)

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго дня. В минулому році писав ЗНО з 3 придметів, але в цьому році хочу перездати 2, навчаюсь в коледжі на 3 курсі в наступному році випускаюсь і хочу вступити до університету на 3 курс. Чи підійде цьорічний комбінований тест для вступу в наступному році?Чи можна на цьому комбінованому тесті преписати тільки Англійську та математику (Сертифікат з української 2021р)
Ілля запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня! Порядок вступу до закладів вищої освіти на бакалаврат ще не визначено (орієнтовна дата затвердження – кінець квітня). За попередньою інформацією Міністерства освіти і науки України під час вступу до ЗВО буде можливість використання результатів ЗНО 2019-2021 років (інформація не підтверджена нормативними документами). Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році проводитися не буде, тому Ви не зможете цього року покращити результат ЗНО з певних предметів. Насьогодні немає інформації щодо можливості використання результатів національного мультипредметного тестування у наступному році.