Доброго дня! Чи потрібно при формуванні реєстраційної картки вказувати адресу в Україні, якщо особа тимчасово внутрішньо переміщена (випускник минулих років) і на данний час не може визначитися наскільки дане місце перебування є постійним, щоб отримувати кореспонденцію? Що вказати в графі “в якому населеному пункті перебуватиме під час тестування”,якщо передбачити цього не можу?

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго дня! Чи потрібно при формуванні реєстраційної картки вказувати адресу в Україні, якщо особа тимчасово внутрішньо переміщена (випускник минулих років) і на данний час не може визначитися наскільки дане місце перебування є постійним, щоб отримувати кореспонденцію? Що вказати в графі “в якому населеному пункті перебуватиме під час тестування”,якщо передбачити цього не можу?
Андрій запитав(ла) 2 роки тому
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня! Якщо Ви не можете вказати адресу, на яку може бути надіслана поштова кореспонденція, зазначте назву регіонального центру оцінювання якості освіти, в зоні обслуговування якого проходитимете зовнішнє незалежне оцінювання (ця інформація є несуттєвою, оскільки сертифікати надсилатися не будуть, інформація про номер і пін-код сертифіката буде надана Вам у визначений УЦОЯО спосіб). У частині щодо інформації про населений пункт, де Ви перебуватимете під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання, вкажіть фактичне місце Вашого перебування. Після формування бази потенційних учасників вступних іспитувань Вам буде надано можливість унести корективи щодо Вашого місця перебування.