Доброго дня! Можна дізнатися чи надійшов пакет документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, тому що змін щодо стану опрацювання докумнтів не відбулося, вказано лише “Роздруковано реєстраційну картку”?

Запитання-відповідіКатегорія: ЗНО/ДПАДоброго дня! Можна дізнатися чи надійшов пакет документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, тому що змін щодо стану опрацювання докумнтів не відбулося, вказано лише “Роздруковано реєстраційну картку”?
1 Відповідь
ВРЦОЯО Працівник РЦ відповів(ла) 2 роки тому

Доброго дня. Наразі ми опрацьовуємо реєстраційні документи, які були надіслані раніше. Якщо Ви відправляли документи рекомендованим відправленням, відслідкуйте на сайті Укрпошти, чи було Ваше відправлення доставлене до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Якщо відправлення було доставлене – рекомендуємо зачекати декілька днів, поки триває обробка документів. Найближчим часом ми повідомимо вам, як дізнатися логін і пароль для входу на вашу Інформаційну сторінку з актуальною для вас інформацією.