Правила проходження тестування

Сертифікація педпрацівників

Цьогоріч незалежне тестування вчителів початкової школи відбудеться 10 вересня.


Напередодні тестування

Радимо ознайомитися з адресою пункту тестування та маршрутами доїзду до нього.

Інформацію про місце, дату та час проведення незалежного тестування зазначено в листі-виклику, який розміщено в кабінеті учасника сертифікації.


У день тестування

Учаснику/ці сертифікації варто заздалегідь підготувати і взяти із собою:

  • паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
  • лист-виклик;
  • дві-три ручки з чорнилом чорного кольору;
  • маленьку прозору пляшку з питною водою (за бажанням).

Завчасно прибути до пункту тестування. Із 10:15 до 10:50 здійснюватиметься допуск учасників/учасниць сертифікації до пункту тестування.

Увага! Учасники/ці сертифікації, які прибули після 10:50, до пункту тестування не допускаються.


У пункті тестування

На вході до пункту тестування потрібно показати:

  • паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
  • лист-виклик.

Увага! Копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, не дає права на допуск учасника/ці сертифікації до пункту тестування.

Учасник/ця сертифікації, документи якого/якої містять розбіжності в персональних даних, повинен/повинна також надати копію відповідного документа (свідоцтва про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові) та/або свідоцтва про шлюб, та/або розірвання шлюбу).

Номер аудиторії для учасників/учасниць сертифікації зазначається в алфавітному списку учасників сертифікації, що розміщується в пункті тестування. Номер робочого місця зазначається в аудиторному списку учасників сертифікації, що вивішується на(біля) вхідних дверях(ей) до аудиторії.

До початку виконання тесту старший інструктор видасть Картку учасника сертифікації, в якій відповідальний за пункт проведення зовнішнього оцінювання обов’язково має поставити відмітку про участь у незалежному тестуванні фахових знань і вмінь.

Протягом часу, відведеного на виконання тесту, учасникам сертифікації заборонено спілкуватися (у тому числі за межами аудиторії / під час оголошеної повітряної тривоги) з іншими учасниками сертифікації щодо завдань тесту; виносити матеріали незалежного тестування з аудиторії; мати при собі або на своєму робочому місці засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою незалежного тестування. У разі порушення процедури проведення тестування учасник сертифікації має здати матеріали незалежного тестування та залишити пункт тестування.

Увага! По завершенню роботи над тестом учасник/ця сертифікації повинен/повинна здати старшому інструктору бланк відповідей.


Після проходження тестування

Результати незалежного тестування та інформація про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в наступному етапі буде розміщено в кабінетах учасників сертифікації не пізніше 28 вересня 2022 року.

У разі виникнення сумнів щодо правильності встановлення результату незалежного тестування, учасник/ця сертифікації може упродовж трьох календарних днів після оголошення результатів незалежного тестування (із урахуванням дня офіційного оголошення) подати апеляційну заяву щодо результатів незалежного тестування до апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти. Розгляд такої заяви здійснюється протягом семи календарних днів із дня її отримання.