Зовнішнє незалежне оцінювання

ЗНО - 2017
Пробне ЗНО
Готуємось до ЗНО
Громадське спостереження

Графік проведення основної сесії ЗНО-2017

українська мова і література 23.05.2017
іспанська мова, німецька мова, французька мова 25.05.2017
англійська мова 29.05.2017
математика 31.05.2017
історія України 02.06.2017
російська мова 06.06.2017
біологія 08.06.2017
географія 12.06.2017
фізика 14.06.2017
хімія 16.06.2017

Контакти

Tелефон: (0432) 656535
працює з 09:00 до 17:00
у п’ятницю – до 16:45
перерва з 13:00 до 13:45
E-mail: vintest@ukr.net

Режим роботи

ПН-ЧТ - з 9:00 до 18:00
ПТ - з 09:00 до 17:00
перерва з 13:00 до 13:45

   

Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься з 6 лютого до 17 березня 2017 року

    сертифікати (дублікати)Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат) - це документ, що засвідчує факт проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання, а також отримані ним результати.

На бланку Сертифіката  розміщується фотокартка абітурієнта, захищена голографічною наліпкою Українського центру оцінювання якості освіти. У Сертифікаті міститься PIN-код доступу до персональної сторінки учасника ЗНО та інша інформація, необхідна для проходження тестування.

Сертифікат надсилається абітурієнту поштою після отримання від нього повного пакета реєстраційних документів та завершення процедури реєстрації.

Без Сертифіката абітурієнт не допускатиметься до складання тестів.

Під час тестувань
у Сертифікаті проставлятимуться відмітки про проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета. Без відмітки в Сертифікаті факту складання тесту з певного предмета результати зовнішнього оцінювання вважаються недійсними.


ЗАБОРОНЕНО: НЕОБХІДНО:
   
  • ламінувати бланк Сертифіката;
  • переклеювати фотокартку;
  • руйнувати голографічну наліпку;
  • самостійно робити будь-які виправлення та позначки на бланку Сертифіката.
  • зберігати бланк Сертифіката в пластиковому файлі в безпечному для документів місці, подалі від забруднюючих речовин;
  • брати Сертифікат на кожне тестування.

Результати зовнішнього оцінювання навчальних досягнень абітурієнта з усіх предметів заносяться до інформаційної картки, що є додатком до Сертифіката та його невід'ємною частиною.

Інформаційну картку абітурієнт має роздрукувати самостійно з персональної сторінки, розміщеної на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Це можна буде зробити після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів.

Сертифікат (з відмітками про проходження тестувань) та інформаційну картку (з результатами зовнішнього оцінювання) абітурієнт має подати до приймальної комісії для участі в конкурсі щодо зарахування до вищого навчального закладу.

Не намагайтеся фальшувати результати зовнішнього оцінювання, підробляючи Сертифікат та Інформаційну картку. Приймальна комісія здійснює перевірку відповідності Сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти базі даних цього центру. Письмове підтвердження Українським центром оцінювання якості освіти невідповідності Сертифіката є підставою для відмови в участі у конкурсі та зарахуванні на навчання (анулювання наказу про зарахування).

ДУБЛІКАТИ СЕРТИФІКАТІВ, ЗМІНА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Дублікати Сертифікатів ЗНО виданих з 2010 року і пізніше, виготовляє та видає регіональний центр.

Видачу дублікатів Сертифікатів здійснює регіональний центр на підставі письмового звернення (далі–заява) абітурієнта.

У заяві зазначається причина виготовлення дубліката Сертифіката (втрата або пошкодження оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання).

Дублікат Сертифіката надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення на поштову адресу, яку вказав заявник, або видається заявникові (уповноваженому ним представникові) особисто у разі зазначення цієї вимоги у заяві про виготовлення дубліката Сертифіката.

Виготовлення дубліката Сертифіката здійснюється за рахунок коштів фізичної особи, яка його замовила.

До розгляду приймаються заяви, які написані та подані особисто чи надіслані поштою абітурієнтом або його законним представником. Заяви розглядають у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Заяви, оформлені без дотримання вимог цієї інструкції, повертаються заявникові з відповідними письмовими роз’ясненнями. Дублікат Сертифіката не виготовляється.

У разі втрати Сертифіката або його пошкодження...

У разі зміни персональних даних...

У разі зміни персональних даних, якщо Сертифікат втрачений або пошкоджений...ДУБЛІКАТИ СЕРТИФІКАТІВ 2008 ТА 2009 РОКУ

У разі втрати Cертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2008 та 2009 років або їх пошкодження необхідно отримати дублікат.

Дублікати сертифікатів 2008 та 2009 років виготовляються Українським центром оцінювання якості освіти.