Зовнішнє незалежне оцінювання

ЗНО - 2018
Пробне ЗНО
Готуємось до ЗНО
Громадське спостереження

Графік проведення ЗНО-2018

математика 22.05.2018
українська мова і література 24.05.2018
іспанська мова 29.05.2018
німецька мова 29.05.2018
французька мова 29.05.2018
англійська мова 01.06.2018
біологія 04.06.2018
історія України 06.06.2018
географія 08.06.2018
фізика 11.06.2018
хімія 13.06.2018

Контакти

Tелефон: (0432)656535
працює з 09:00 до 17:00
у п’ятницю – до 16:45
перерва з 13:00 до 13:45
E-mail: vintest@vn.testportal.gov.ua

Режим роботи

ПН-ЧТ - з 9:00 до 18:00
ПТ - з 09:00 до 17:00
перерва з 13:00 до 13:45

   

Унесення змін до реєстраційних даних - до 02 квітня 2018 року.

    сертифікати (дублікати)Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат) - це документ, що засвідчує факт проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання, а також отримані ним результати.

На бланку Сертифіката  розміщується фотокартка абітурієнта, захищена голографічною наліпкою Українського центру оцінювання якості освіти. У Сертифікаті міститься PIN-код доступу до персональної сторінки учасника ЗНО та інша інформація, необхідна для проходження тестування.

Сертифікат надсилається абітурієнту поштою після отримання від нього повного пакета реєстраційних документів та завершення процедури реєстрації.

Без Сертифіката абітурієнт не допускатиметься до складання тестів.

Під час тестувань
у Сертифікаті проставлятимуться відмітки про проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета. Без відмітки в Сертифікаті факту складання тесту з певного предмета результати зовнішнього оцінювання вважаються недійсними.


ЗАБОРОНЕНО: НЕОБХІДНО:
   
  • ламінувати бланк Сертифіката;
  • переклеювати фотокартку;
  • руйнувати голографічну наліпку;
  • самостійно робити будь-які виправлення та позначки на бланку Сертифіката.
  • зберігати бланк Сертифіката в пластиковому файлі в безпечному для документів місці, подалі від забруднюючих речовин;
  • брати Сертифікат на кожне тестування.

Результати зовнішнього оцінювання навчальних досягнень абітурієнта з усіх предметів заносяться до інформаційної картки, що є додатком до Сертифіката та його невід'ємною частиною.

Інформаційну картку абітурієнт має роздрукувати самостійно з персональної сторінки, розміщеної на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Це можна буде зробити після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів.

Сертифікат (з відмітками про проходження тестувань) та інформаційну картку (з результатами зовнішнього оцінювання) абітурієнт має подати до приймальної комісії для участі в конкурсі щодо зарахування до вищого навчального закладу.

Не намагайтеся фальшувати результати зовнішнього оцінювання, підробляючи Сертифікат та Інформаційну картку. Приймальна комісія здійснює перевірку відповідності Сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти базі даних цього центру. Письмове підтвердження Українським центром оцінювання якості освіти невідповідності Сертифіката є підставою для відмови в участі у конкурсі та зарахуванні на навчання (анулювання наказу про зарахування).ДУБЛІКАТИ СЕРТИФІКАТІВ, ЗМІНА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Дублікати Сертифікатів ЗНО 2016, 2017 років виготовляє та видає регіональний центр.

Видачу дублікатів Сертифікатів здійснює регіональний центр на підставі письмового звернення (далі–заява) абітурієнта.

У заяві зазначається причина виготовлення дубліката Сертифіката (втрата або пошкодження оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання).

Дублікат Сертифіката надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення на поштову адресу, яку вказав заявник, або видається заявникові (уповноваженому ним представникові) особисто у разі зазначення цієї вимоги у заяві про виготовлення дубліката Сертифіката.

Виготовлення дубліката Сертифіката здійснюється за рахунок коштів фізичної особи, яка його замовила.

До розгляду приймаються заяви, які написані та подані особисто чи надіслані поштою абітурієнтом або його законним представником. Заяви розглядають у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Заяви, оформлені без дотримання вимог цієї інструкції, повертаються заявникові з відповідними письмовими роз’ясненнями. Дублікат Сертифіката не виготовляється.

У разі втрати Сертифіката або його пошкодження...

У разі зміни персональних даних...

У разі зміни персональних даних, якщо Сертифікат втрачений або пошкоджений...ДУБЛІКАТИ СЕРТИФІКАТІВ МИНУЛИХ РОКІВ

З технічних причин Український і регіональні центри оцінювання якості освіти тимчасово не мають можливості вносити зміни до персональних даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання та виготовляти дублікати сертифікатів минулих років.

Проте Український центр оцінювання якості освіти може підтвердити факт участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та надати результати проходження ЗНО учасникам минулих років.
Докладніше...