Особливості реєстрації

Пробне ЗНО

Ця інформація поширюється на закріплені за Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти (далі – ВРЦОЯО) території обслуговування (Вінницька, Житомирська, Хмельницька області).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015р. №1277 (зі змінами, унесеними згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 24.01.2017 №95, від 17.12.2019р. №1575) .

Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – учасник пробного ЗНО) є особи, які зареєструвалися для його проходження та здійснили оплату.

Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти з 05 до 19 січня 2021 року через мережу Інтернет.

На сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти можуть зареєструватися лише особи, які бажають пройти пробне ЗНО на території Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей. Особи, які бажають пройти пробне ЗНО на території інших областей України, можуть зареєструватися через веб-сайт відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, здійснюється на підставі заяв таких осіб (далі – реєстраційна заява).
У реєстраційній заяві має бути вказана така інформація про особу: прізвище, ім’я, по батькові; дата народження; місце проживання; контактний телефон; електронна адреса (за наявності); категорія учасника; навчальний предмет із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту; населений пункт, де особа проходитиме пробне ЗНО (з переліку, установленого регіональним центром).

Особи, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах проходження пробного ЗНО, повинні вказати про них під час реєстрації:

  • присутність перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО;
  • надання перед початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора;
  • надання можливості використання слухового апарата, імпланта;
  • надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання);
  • надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або електронного збільшувача;
  • надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих кеглем шрифту 16 пунктів;
  • надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі.

Для реєстрації особи, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, необхідно:

  • заповнити реєстраційну заяву на сайті ВРЦОЯО; створити свою персональну сторінку “Особистий кабінет”;
  • з персональної сторінки роздрукувати квитанцію на оплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО (вартість участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні складає 240,00 грн);
  • на основі цієї квитанції здійснити оплату в установах будь-якого банку України або в установах інших учасників фінансових послуг до 23 січня 2021 року (включно).

Факт зарахування коштів можна перевірити на своїй персональній сторінці «Особистий кабінет» (вхід на сторінку здійснюється за допомогою логіна та пароля, які генеруються під час реєстрації).

Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО з обраного особою навчального предмета на рахунок ВРЦОЯО.

Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного ЗНО особа отримує доступ до інформації про місце та час проходження пробного ЗНО. Інформування здійснюється у формі запрошення до пункту проведення пробного ЗНО, яке необхідно роздрукувати зі своєї персональної сторінки «Особистий кабінет».